DomovMédiáArchív tlačových správ

2016-06-15 | Júnové podujatia v obciach Regiónu Tirnavia

2016-06-15 | Júnové podujatia v obciach Regiónu Tirnavia

Príďte a zažite atmosféru lákavých júnových podujatív Trnave a v okolitých obciach.  Výborná hudba, zábava, rôzne hry pre deti a dospelých, osobnosti futbalového a hokejového sveta - to všetko na vás čaká v Regióne TIRNAVIA.

 

Trnava, 15. 6. 2016 – Medzi vinicami v Suchej nad Parnou zažijete s priateľmi posedenie pri pohári dobrého vínka a príjemnej lounge hudbe. V Špačinciach to budú koncerty a hviezdny futbalový zápas. V Jaslovských Bohuniciach zase tradičný festival slova a hudby ,,V Bohunicách pri kaštieli“ s moderátorom Danom Heribanom z Hornej Dolnej. V Ružindole sa pre nadšencov športu už pripravuje tradičný „Futbalový maratón – až 12 hodín futbalu bez prerušenia“. No a Trnava ponúkne nemenej zaujímavé divadelné predstavenia ,,Radničné hry“ alebo festival „Hudba na radnici,“ kde si vychutnáte tóny klasickej hudby.

 

OBEC SUCHÁ NAD PARNOU

Teplý letný večer pri dobrom víne a ešte lepšej lounge hudbe, to vám zaručí DJ Kattka spolu s elektronickým violončelom Magdalény Izakovičovej. Vychutnáte si ho v miestnom vinárstve TERRA PARNA práve tento piatok, 17.6., počas podujatia ,,PARNA PARTY“, ktoré sa začne o 19:00. O vaše pohodlie sa postará reštaurácia Forhaus, ktorá bude k dobrému vínu podávať lahodné jedlá. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal, v Turistickom informačnom centre  - Regiónu Tirnavia so sídlom v Mestskej veži v Trnave alebo priamo pred podujatím.

 

OBEC ŠPAČINCE

Na sobotu, 18. júna, je pripravený celodenný program s názvom ,,Popoludnie pre všetkých", ktorý poteší všetky vekové kategórie a jeho najväčším lákadlom bude hviezdny futbalový zápas. Sily si zmerajú družstvo výberu starostov ZMO, ktorý tvoria všetci starostovia majstri Európy z mája 2016 v Uherskom Hradišti a výber hokejistov a futbalistov, medzi ktorými budú  hrať napr. Richard Lintner, Richard Kapuš, Róbert Petrovický, Branko Radivojevič, Michal Duriš, Pavol Kopačka, Peter Fabuš a ďalší. Vystúpi aj Daniel Hůlka. Na záver dňa je pripravený veľkolepý ohňostroj. Vstupenky je možné si zarezervovať v OcÚ Špačince.

 

OBEC JASLOVSKÉ BOHUNICE

Nasledujúci víkend bude v Jaslovských Bohuniciach patriť festivalu slova a hudby - „V Bohuniciach pri kaštieli.“ Amfiteáter sa 17. – 18. júna zaplní a prinesie nevšedné zážitky. Festival moderuje hviezda z Hornej Dolnej Dano Heriban, ktorý účinkuje aj v piatkovom predstavení, ktoré uvedie Slovenské komorné divadlo Martin ako prvý divadelný sitcom s názvom www.narodnycintorin.sk. V sobotu, 18. júna, si zase užijete hudobné vystúpenia a koncerty známych kapiel so zvučnými menami ako: HEX, ADAM ĎURICA, FAMILY FRIEND, Bystrík BANDDA, ale aj vstúpenie tanečníkov STREET BEATS CREW. Vstupenky je možné si zakúpiť v sieti Ticketportal, v pokladni OcÚ alebo priamo na mieste konania.

 

OBEC RUŽINDOL

Sobota, 25. júna, prinesie do tejto obce deň plný športu. Už tradične v tunajšom areáli zdravia prebehne „Futbalový maratón - 12 hodín futbalu bez prerušenia“. Ide o jedinečnú športovú akciu, do ktorej sa každoročne zapája široká verejnosť i profesionáli. Súčasťou podujatia je aj bohatý športový sprievodný program a Turnaj starých pánov.

 

MESTO TRNAVA

V Trnave sa v dňoch 23. – 24. júna môžete tešiť na už známe divadelné podujatie „Radničné hry“. Pod holým nebom sa na nádvorí historickej trnavskej radnice predstavia divadlá Štúdio L + S, Divadlo Teatro a Loď – Divadlo v podpalubí. Nasledujúce dva dni, teda 25. – 26. júna, môžete navštíviť nový festival klasickej hudby s príznačným názvom ,,Hudba na radnici“, kde si v podaní Trnavského komorného orchestra (TKO) vypočujete hudobné diela slovenských a svetových autorov od baroka až po súčasnosť. Bude to ozaj nevšedný umelecký zážitok.

 

Viac informácií o podujatiach nájdete na www.regiontirnavia.sk  v sekcii Novinky, alebo emailom na info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre - Región Tirnavia so sídlom v Mestskej veži v Trnave.

 

Plagáty akcií na stiahnutie:

http://www.uschovna.cz/zasilka/JQM684JJSG8AEMHD-567/
http://www.uschovna.cz/zasilka/JQVWJUJDF4P92YD3-M3B/

Foto na stiahnutie Parna Party:

http://www.uschovna.cz/zasilka/JRKP54TH2RF2DLGB-FIT/
http://www.uschovna.cz/zasilka/JR3JEFVF4HS257XL-2M6/

Zdroj foto: vinárstvo TERRA PARNA

Foto na stiahnutie Radničné hry:

www.uschovna.cz/zasilka/JR55UDZD3LS4UIFY-CJD

Zdroj foto: mesto TRNAVA

 

Tešíme sa na vás v Regióne Tirnavia - regióne svetových vín!
--------------------------------------------------------------------
PR servis destinácie TIRNAVIA
Kontakt: marketing@trnavatourism.sk

 

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTirnavia a na Instagrame www.instagram.com/regiontirnavia.

Kalendár udalostí
   
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
Celý mesiac
Novinky