DomovMédiáArchív tlačových správ

2017-09-20 | Oslávte jeseň s vínom a Jazzom vo vinohrade Terra Parna

2017-09-20 | Oslávte jeseň s vínom a Jazzom vo vinohrade Terra Parna

Suchá nad Parnou, 19. 9. 2017 – Ak ste romantická duša, fanúšik jazzovej hudby alebo milovník dobrého vína, určite by ste mali posledný septembrový víkend navštíviť vinárstvo Terra Parna, kde sa bude už tradične konať podujatie Jazz vo vinohrade. O dokonalú atmosféru sa tento rok postarajú Michal Bugala Triple Jump spoločne s Anitou Soul.

Príďte si vychutnať pestrofarebnú jeseň do čarovných vinohradov vinárstva Terra Parna. Pri západe slnka sa vám naskytne pohľad na krajinu ako z rozprávky. Jedinečný zážitok vo vás umocní chuť aj famózneho vína a vábivé jazzové melódie vďaka podujatiu Jazz vo vinohrade.

„Veľmi sa tešíme na všetkých milovníkov vína, ktorí si k nám v sobotu 30. septembra o 19.30 h. prídu vypočuť jazz v podaní Michala Bugalu s kapelou. Sprevádzať ich bude exotická kráska a výborná speváčka Anita Soul. Okrem kvalitných vín, dobrého jedla a príjemnej hudby máme pre našich hostí pripravené aj jedno prekvapenie,“ pozýva Ivana Zvolenská, marketingová manažérka vinárstva Terra Parna.

Počas Jazzu vo vinohrade dostanú totiž všetci návštevníci možnosť obdivovať diela talentovanej slovenskej umelkyne Alexandry Barth v rámci výstavy s názvom Poriadok vecí. Rodinné vinárstvo Terra Parna, známe pestovaním Modrého Portugalu, môžete navštíviť aj počas vínnych tour, kde bude okrem degustácie pripravená aj prehliadka priestorov vinárstva.

Viac o termínoch a možnostiach rezervácie vínnej tour sa dozviete na stránke http://bit.ly/vinnetour2017.

 

VSTUPENKY na podujatie Jazz vo vinohrade:

V predpredaji aj na mieste: 20 €

UPOZORNENIE: POČET LÍSTKOV JE LIMITOVANÝ!

Vstupenka zahŕňa 5 € na nákup vína.

 

Miesto:

Vinárstvo Terra Parna, Suchá nad Parnou

Dátum a čas konania:

30. septembra 2017 o 19.30 h.

 

Viac informácií nájdete na stránkach http://www.regiontirnavia.sk/magnetickost-tirnavie/vino/top-vinarske-podujatia/jazz-vo-vinohrade alebo https://www.chutemalychkarpat.sk/EventInfo.aspx?eventyearid=8.

 

Foto na stiahnutie:

http://www.uschovna.cz/zasilka/PWNYTCY8TKBIMTWB-J76/

http://www.uschovna.cz/zasilka/PWM3EAN4APJ5CC8H-NGN/

Zdroj fotografii: Terra Parna

 

 

Tešíme sa na vás v Regióne Tirnavia - regióne svetových vín!
--------------------------------------------------------------------
PR servis destinácie TIRNAVIA
Kontakt: marketing@trnavatourism.sk


Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTirnavia a na Instagrame www.instagram.com/regiontirnavia.

  S ARCHITEKTOM NA BICYKLI SPOZNÁVAJTE RETRO TVARY TRNAVY

   

  Trnava, 13. 9. 2016 – Spestrením tejto jesene budú cykloprehliadky, ktoré poskytnú možnosť pozrieť si Trnavu z iného pohľadu a zájsť aj na miesta, ktoré oko bežného návštevníka nevidí. To všetko s pomocou odborného výkladu architekta a na bicykloch! 

   

  Najzaujímavejšie industriálne objekty a pamiatky moderny mesta cyklistom predstaví architekt Miroslav Beňák. Počas prehliadky na bicykloch sa im naskytne úplne iný pohľad na mesto v kontraste so sakrálnymi pamiatkami v historickom centre.

   

  V rámci dvojhodinových komentovaných cykloprehliadok architekt priblíži významné, mnohokrát nepovšimnuté objekty a miesta, ktoré formovali rozvoj a vzhľad Trnavy od polovice 19. storočia až po súčasnosť. „Plánovaná trasa začína na Hospodárskej ulici a nadšencov zavedie aj mimo historického centra chráneného hradbami. Počas prehliadky získajú nový pohľad na mnohé stavby ako napríklad Bellušov vodojem, trnavský cukrovar, ale aj kontroverzné objekty a sídliská z obdobia socializmu,“ hovorí Alexander Prostinák, manažér Turistického informačného centra - Región TIRNAVIA a dodáva, že „prehliadka sa dá absolvovať na vlastnom bicykli alebo je možné si ho zapožičať od Kolokolo.“

   

  Prvá cykloprehliadka, 17. septembra, bude bezplatná v rámci Európskeho týždňa mobility. Cena ďalších prehliadok pre účastníkov na vlastnom bicykli je 3 €. Pre tých, ktorí si bicykel požičajú, je cena 5 €.

   

  Vstupenky je možné si rezervovať telefonicky na tel. č. +421/33 32 36 440, e-mailom na info@trnavatourism.sk, osobne v Turistickom informačnom centre – Región TIRNAVIA alebo na stránke http://bit.ly/RezervaciaCykloprehliadok.

   

  Termíny cykloprehliadok: 17. 9. (bezplatná prehliadka), 24. 9., 25. 9., 1. 10.

   

  Viac informácií nájdete na: http://bit.ly/Cykloprehliadky.  

   

  Foto na stiahnutie:

  http://www.uschovna.cz/zasilka/KVJ6HEW25AEHDCHK-GNS/
  http://www.uschovna.cz/zasilka/KVNHFUIVIG87788W-W62/

   

  Zdroj foto: Trnava Tourism

Kalendár udalostí
   
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
Celý mesiac
Novinky