DomovMédiá

Aktuálna tlačová správa

Aktuálna tlačová správa

Trnava, 8. 10. 2019 – Tohtoročná golfová sezóna bola pre Golf Trnava mimoriadne úspešná. Vyskúšajte aj vy čaro tohto športu s 500-ročnou tradíciou. Zrelaxujete sa v príjemnom prostredí, naučíte sa niečo nové a hlavne sa zabavíte so svojou rodinou či priateľmi.

Chceli by ste vyskúšať niečo nové? Vyberte sa do Golf Trnava Kamenný mlyn, kde vás zasvätia do tajov tohto gentlemanského športu. Nemusíte si so sebou zobrať žiadnu výbavu, o všetko sa tu postarajú. V Trnave si môže zahrať golf naozaj každý. Skúsení tréneri vám vysvetlia techniku, ukážu správne držanie tela a porozprávajú vám, ktorá golfová palica je vhodná, na aký odpal.

Nemusíte sa báť ani zlého počasia. Súčasťou odpaliska sú kryté kóje pre nácvik krátkej aj dlhej hry a určite by ste nemali vynechať ich 9-jamkovú akadémiu. Blízko nej si môžete zahrať so svojimi deťmi aj footgolf alebo si oddýchnuť v štýlovej kaviarni.

„Funguje tu juniorský golfový program, ktorým chceme prilákať deti a mládež ku golfu. Vďaka kvalitnej príprave, ktorú tu majú, už dnes juniori dosahujú významné úspechy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Nedávno sme napríklad v Skalici oslavovali zisk Prezidentského pohára za rok 2019 na Majstrovstvách Slovenska klubových družstiev juniorov,“ hovorí Michal Novotný, člen prezídia klubu a projektový manažér. O jeho zisk sa pričinil tím Golf Trnava 1 v zložení Václav Švub ml., Tomáš Šmiček ml., Laura Póšová a Vivien Vranková.

V rovnaký víkend 28. – 29. Septembra sa konali aj Majstrovstvá Slovenska žiakov do 12 a 14 rokov. „Najväčšiu radosť nám priniesli naši juniori  v kategórii žiaci U12. Tomáš Šmiček ml. získal majstrovský titul a tretie miesto obsadil Jakub Pollák. V kategórii žiačky U12 sa s výsledkom 162 rán stala majsterkou Slovenska naša Laura Póšová,“ teší sa z výsledkov Michal Novotný a zároveň dodáva: „Budeme veľmi radi, ak sa k nám budú postupne pridávať ďalšie deti. Pre začiatok si to môžete kedykoľvek vyskúšať. Dokonca každý rok máme Deň otvorených dverí s rôznymi sprievodnými podujatiami a atrakciami.“

Golfová sezóna v Trnave trvá až do novembra.

 

Foto na stiahnutie:

https://www.uschovna.cz/zasilka/QXI2YZ6B8WYYVYD5-MPP/

https://www.uschovna.cz/zasilka/QXHYER6X59Y8Z9FV-WJ6/

Zdroj foto: Golf Trnava

 

Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava, ktoré bude z dôvodu rekonštrukcie priestorov v mesiacoch september a október presťahované na Štefánikovu ulicu 4, otvorené v klasických otváracích hodinách. http://bit.ly/TuristickeInformacneCentrum

 

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.

 

Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!

------------------------------------------------

PR servis destinácie TRNAVA

Kontakt:  marketing@trnavatourism.sk

 

 

  S ARCHITEKTOM NA BICYKLI SPOZNÁVAJTE RETRO TVARY TRNAVY

   

  Trnava, 13. 9. 2016 – Spestrením tejto jesene budú cykloprehliadky, ktoré poskytnú možnosť pozrieť si Trnavu z iného pohľadu a zájsť aj na miesta, ktoré oko bežného návštevníka nevidí. To všetko s pomocou odborného výkladu architekta a na bicykloch! 

   

  Najzaujímavejšie industriálne objekty a pamiatky moderny mesta cyklistom predstaví architekt Miroslav Beňák. Počas prehliadky na bicykloch sa im naskytne úplne iný pohľad na mesto v kontraste so sakrálnymi pamiatkami v historickom centre.

   

  V rámci dvojhodinových komentovaných cykloprehliadok architekt priblíži významné, mnohokrát nepovšimnuté objekty a miesta, ktoré formovali rozvoj a vzhľad Trnavy od polovice 19. storočia až po súčasnosť. „Plánovaná trasa začína na Hospodárskej ulici a nadšencov zavedie aj mimo historického centra chráneného hradbami. Počas prehliadky získajú nový pohľad na mnohé stavby ako napríklad Bellušov vodojem, trnavský cukrovar, ale aj kontroverzné objekty a sídliská z obdobia socializmu,“ hovorí Alexander Prostinák, manažér Turistického informačného centra - Región TIRNAVIA a dodáva, že „prehliadka sa dá absolvovať na vlastnom bicykli alebo je možné si ho zapožičať od Kolokolo.“

   

  Prvá cykloprehliadka, 17. septembra, bude bezplatná v rámci Európskeho týždňa mobility. Cena ďalších prehliadok pre účastníkov na vlastnom bicykli je 3 €. Pre tých, ktorí si bicykel požičajú, je cena 5 €.

   

  Vstupenky je možné si rezervovať telefonicky na tel. č. +421/33 32 36 440, e-mailom na info@trnavatourism.sk, osobne v Turistickom informačnom centre – Región TIRNAVIA alebo na stránke http://bit.ly/RezervaciaCykloprehliadok.

   

  Termíny cykloprehliadok: 17. 9. (bezplatná prehliadka), 24. 9., 25. 9., 1. 10.

   

  Viac informácií nájdete na: http://bit.ly/Cykloprehliadky.  

   

  Foto na stiahnutie:

  http://www.uschovna.cz/zasilka/KVJ6HEW25AEHDCHK-GNS/
  http://www.uschovna.cz/zasilka/KVNHFUIVIG87788W-W62/

   

  Zdroj foto: Trnava Tourism

Kalendár udalostí
   
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
Celý mesiac
Novinky